Nazovi 098 884 057 - Ilijana Lončar

  Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

  Dragi prijatelji POŽEŠKOG PLESOKAZA, u ovim teškim vremenima nismo odustali od naših Happy to meet Plesokaz radionica koje samo selimo na zoom platformu. Naše dvije predivne dame s kojima ćemo zaplesati u jubilarnoj 20.godini Plesokaza su:
  IDA JOLIĆ I MAJA KEREŠ❤❤ Stay tuned!
  ... See MoreSee Less

  3 days ago
  Plesna radionica Ilijane Lončar

  ... See MoreSee Less

  I tako smo otplesali 4. DanceOnNet radionica_CONTEMPORARY IN YOUR ROOM BY EMA JANKOVIĆ_Požeški plesni kreatorij. Zahvaljujem svima koji su sudjelovali i vrijedno radili na sebi uz šarmantnu Emu. Vidimo se za dva tjedna na 5. radionici u nizu. Detalji uskoro🙂Image attachment

  I tako smo otplesali 4. DanceOnNet radionica_CONTEMPORARY IN YOUR ROOM BY EMA JANKOVIĆ_Požeški plesni kreatorij. Zahvaljujem svima koji su sudjelovali i vrijedno radili na sebi uz šarmantnu Emu. Vidimo se za dva tjedna na 5. radionici u nizu. Detalji uskoro🙂 ... See MoreSee Less

  Video image

  S posebnim zadovoljstvom najavljujemo 1.virtualnu izložbu "Captured Movements" našeg stalnog suradnika, fotografa Mladena Božičkovića. Premijera će biti 29.travnja u 19 sati na youtube kanalu (Ilijana Lončar) u sklopu programa obilježavanja Međunarodnog dana plesa i kao dio projekta DanceOnNet - digitalne prilagodbe sadržaja podržanog od strane Ministarstva kulture i medija RH. Fotografije koje će biti predstavljene nastale su u posljednjih 8 godina djelovanja Umjetničke organizacije Plesna radionica Ilijane Lončar.
  Stay tuned🙂
  ... See MoreSee Less

  Comment on Facebook

  1.dan radionice s Emom Janković je prošao u odličnom raspoloženju. Sutra nastavljamo! ... See MoreSee Less

  Rok prijave na jubilarni 20.POŽEŠKI PLESOKAZ u online izdanju je 25.04.2021.
  Info: ilijana.loncar.ples@gmail.com
  ( 098 884 057 - Ilijana)
  ... See MoreSee Less

  Video image

  Dok iščekujemo online radionicu Eme Janković ovaj vikend, pogledajte kako smo se snalazili s Endijem. Drago mi je da su nam se pridružili i naši mlađi plesači. Uživajte🥰 ... See MoreSee Less

  Comment on Facebook

  Danas smo trebali početi plesati na otvorenom, ali vrijeme je neumoljivo. Pada snijeg. Nadala sam se da ipak neće. Za danas (utorak) moramo odgoditi satove plesa pa se s tim grupama vidimo u četvrtak u nadi ljepšeg vremena. Ako sutra (srijeda) bude suho i bez padalina iznijet' ćemo linoleum i plesati vani, ako bude kao danas javit' ću porukama i tim grupama odgađanje satova do poboljšanja vremena. Za te ćemo satove dogovoriti nadoknadu. Vaša Ilijana ... See MoreSee Less

  💚🧡❤💜💙💚

  💚🧡❤💜💙💚 ... See MoreSee Less

  Evo, obećala sam kolegama i roditeljima objaviti odgovor Stožera CV...dakle, nastavljamo idući tjedan na otvorenom...vidimo se na linoleumu s bočne strane naše dvorane. Sretno nam bilo...snalazit ćemo se najbolje što znamo🙂

  Evo, obećala sam kolegama i roditeljima objaviti odgovor Stožera CV...dakle, nastavljamo idući tjedan na otvorenom...vidimo se na linoleumu s bočne strane naše dvorane. Sretno nam bilo...snalazit' ćemo se najbolje što znamo🙂 ... See MoreSee Less

  Preduskršnji sladoleeeed za Eriku i Lucianu, a kava za tetu❤❤ ... See MoreSee Less

  Poštovani roditelji, slijedom više upita i nedoumica glede situacije u našoj županiji. Nakon telefonskog razgovora s odgovornom osobom iz Županije i Civilne zaštite, danas imamo predviđene sate s djecom pa se vidimo. Poslala sam upit direktno i na nacionalnu razinu uz razinu naše županije i čekam konkretan odgovor kako i što od idućeg tjedna. Mi ćemo biti spremni ako bude potrebno prijeći i na vanjski prostor ispred naše dvorane kako bi ispoštovali mjere ako to bude tako zahtijevano. Vjerujem da ćemo do kraja sutrašnjeg dana znati više i konkretnije.

  Poštovani roditelji, slijedom više upita i nedoumica glede situacije u našoj županiji. Nakon telefonskog razgovora s odgovornom osobom iz Županije i Civilne zaštite, danas imamo predviđene sate s djecom pa se vidimo. Poslala sam upit direktno i na nacionalnu razinu uz razinu naše županije i čekam konkretan odgovor kako i što od idućeg tjedna. Mi ćemo biti spremni ako bude potrebno prijeći i na vanjski prostor ispred naše dvorane kako bi ispoštovali mjere ako to bude tako zahtijevano. Vjerujem da ćemo do kraja sutrašnjeg dana znati više i konkretnije. ... See MoreSee Less

  2 weeks ago
  Plesna radionica Ilijane Lončar

  ... See MoreSee Less

  Uspješno je završena i 3. DanceOnNet radionica koju je vodio mladi plesač Endi Schrotter. Nakon nedavno završenog Plesnog odsjeka Akademije dramske umjetnosti u Zagrebu, Endi nastavlja svoju plesnu karijeru angažmanom u vlastitim produkcijama, ali i radu s drugim koreografima. Drago nam je što će pamtiti ovu radionicu kao njegovo prvo iskustvo na zoom platformi. Hvala svima koji su sudjelovali. Bilo nam je jako lijepo. Sljedeća radionica je 10. i 11.4. Detalji uskoro u eventu. Pratite nas🙂 ... See MoreSee Less

  3 weeks ago
  Plesna radionica Ilijane Lončar
  New time for new collaboration. Going to next level of dance culture. Stay tuned🙂Image attachment

  New time for new collaboration. Going to next level of dance culture. Stay tuned🙂 ... See MoreSee Less

  Hvala od 💛 obitelji Šilhan na ova dva prekrasna buketa koja će dugo ukrašavati naše plesne prostore😘 I naravno hvala Tinu (3 god.) koji nam ih je na poseban način uručio (trčeći po dvorani s njima)💙

  Hvala od 💛 obitelji Šilhan na ova dva prekrasna buketa koja će dugo ukrašavati naše plesne prostore😘 I naravno hvala Tinu (3 god.) koji nam ih je na poseban način uručio (trčeći po dvorani s njima)💙 ... See MoreSee Less

  Danas je Svjetski dan kazališta za djecu i mlade🥰 Uživajte u kazalištu kad god vam se pruži prilika! 
Mi odrasli smo tu da vam to i omogućimo❤

  Danas je Svjetski dan kazališta za djecu i mlade🥰 Uživajte u kazalištu kad god vam se pruži prilika!
  Mi odrasli smo tu da vam to i omogućimo❤
  ... See MoreSee Less

  Svim našim tatama i tatama diljem svijeta želimo sretan svaki dan kao i ovaj💙

  Svim našim tatama i tatama diljem svijeta želimo sretan svaki dan kao i ovaj💙 ... See MoreSee Less

  Video image

  Dok iščekujemo treću DanceOnNet radionicu koju će voditi Endi Schrotter pogledajte kako smo se snalazili s dragom Nikom Lilek koja nam se pridružila iz dalekog Izraela. Još jednom zahvaljujem svima na sudjelovanju. Baš nam je lijepo bilo i nadam se da ćemo svaku radionicu ponoviti i uživo🙂 ... See MoreSee Less

  Comment on Facebook

  Učitaj više